Advertentie

Asteroid Belt Live Wallpaper voor Android

  • Betaling

  • In Nederlands
  • V 2.21
  • 4.7

    (0)
  • Beveiligingsstatus

Softonic-recensie

Passerende ruimtestenen op je Android telefoon

De Asteroid Belt Live Wallpaper tovert een asteroïdengordel op het startscherm van je toestel. Zo zie je te allen tijde meteoren langs het scherm glijden.

Asteroid Belt Live Wallpaper toont een serie meteorieten die om een felle zon draaien. Blader je door de applicaties op je startpagina dan verschuift het perspectief een klein beetje. De draaiende asteroïden glanzen prachtig en hebben een enigszins hypnotische werking.

Deze gratis versie biedt geen instellingen; in de volledige versie pas je onder andere de snelheid van de asteroïden aan.

Ben je fan van ruimterotsen dan is de Asteroid Belt Live Wallpaper vast iets voor jou. De stenen zien er prachtig uit en maken je startscherm weer een stukje interessanter.

  • Betaling

  • In Nederlands
  • V 2.21
  • 4.7

    (0)
  • Beveiligingsstatus

Beoordelingen about Asteroid Belt Live Wallpaper

Heeft u geprobeerd Asteroid Belt Live Wallpaper? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Advertentie

Advertentie

Advertentie

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.